Üye Adı :
 Şifre :
     Bugün 19 , Toplam 367274 ziyaretçi
 
YOZGAT HAVA DURUMU
   Akşam
   Sabah
   Hürriyet
   Milliyet
   Tercüman
   Milli Gazete
   Ortadoğu
   Türkiye
   Vakit
   Yeni Şafak
   Zaman
   haber7.com
   Yeniçağ
 
 
 

EYMİRLİ ŞAHSİYETLER

BU BÖLÜMÜMÜZDE  ELİMİZDE MEVCUT FOTOĞRAFLARI VE ÖZGEÇMİŞLERİ BULUNAN KASABAMIZ HALKINDAN OLAN GEREK RESMİ KURUMLARDA GEREKSE ÖZEL ŞİRKETLERDE GÖREV YAPAN ÜNİVERSİTE MEZUNU KARDEŞLERİMİZİ YAYINLAYACAĞIZ. BURADA YAYINLANMAK ÜZERE ÖZGEÇMİŞ VE FOTOĞRAFLARINI BİZE GÖNDEREN KARDEŞLERİMİZİDE ZAMANLA İLAVE YAPACAĞIZ AYRICA BURADA YAZILI OLAN KARDEŞLERİMİZİN GÖREV YERLERİNDE VE GÖREVLERİNDE DEĞİŞİKLİKLER VAR İSE BİZE BİLDİRMELERİ HALİNDE GEREKLİ DÜZENLEMELERİ YAPACAĞIZ
                                                        İSMAİL ARSLAN

PROF.DR.ALİ KODAL

 

      1966  YILINDA EYMİR’DE DOĞDU İLKOKULA EYMİR’DE BAŞLAYIP ANKARA'DA TAMAMLADI  ORTAOKUL VE LİSEYİ'DE ANKARA’DA BİTİRDİ. 1981 YILINDA İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ UÇAK MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜNÜ KAZANDI.1985 YILINDA UÇAK MÜHENDİSİ OLDU MEZUNİYET SONRASI  ODTÜ VE GUILFORD COLLEGE A.B.D. DE YABANCI DİL EĞİTİMİ GÖRDÜ.1987-1993 YILLARI ARASINDA MİCHİGAN ÜNİVERSİTESİ,A.B.D HAVACILIK VE MAKİNA MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMLERİ'NDE YÜKSEK LİSANS VE DOKTORA ÇALIŞMALARI YAPTI.1993 YILINDA  İ.T.Ü. UÇAK MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ'NDE ÖĞRETİM ÜYELİĞİ  GÖREVİNE BAŞLADI.1995-1997 YILLARINDA YEDEK SUBAYLIK GÖREVİNİ TAMAMLADI. 1995 YILINDA DOÇENT VE 2005 YILINDA PROFESÖR ÜNVANINI ALDI. HALEN AYNI FAKÜLTE'DE  GÖREV YAPMAKTA OLAN ALİ KODAL EVLİ VE 3 ÇOCUK BABASIDIR.


AV. ALP KOCA

 

      1975 YILINDA ANKARA’DA DOĞDU. İLK  VE ORTA ÖĞRENİMİNİ ANKARA NAMIK KEMAL ORTAOKULU’NDA LİSE ÖĞRENİMİNİ ANKARA ATATÜRK LİSESİNDE YAPTI.ANKARA ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİNİ BİTİRDİ. HALEN ANKARA’DA SERBEST AVUKAT OLARAK GÖREV YAPMAKTADIR


ARİF BAŞER

      03.12.1958  TARİHİNDE EYMİR’DE DOĞDU.İLKOKUL,ORTAOKUL LİSE TAHSİLİNİ ANKARA’DA TAMAMLADI.1980 YILINDA ANKARA ERKEK TEKNİK YÜKSEK ÖĞRETMEN OKULUN’DAN MEZUN OLDU.AKŞEHİR ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİNDE ÖĞRETMEN OLARAK, ANKARA GAZİ TEKNİK LİSE  ÖĞRETMENLİĞİ VE MÜDÜR YARDIMCILIĞI, 1989 YILINDA D.S.İ  GENEL MÜDÜRLÜĞÜNDE TEKNİK ÖĞRETMEN OLARAK GÖREV YAPTI.HALEN DIŞ TİCARET MÜSTEŞARLIĞINDA GÖREV YAPAN ARİF BAŞER EVLİ 2 ÇOCUK BABASIDIR.


DR. AHMET ASLANTUĞ ( ÇÜRÜK)

                  02.01.1965 YILINDA EYMİR’DE DOĞDU. İLK ÖĞRENİMİNİ ANKARA DR.REŞİT GALİP İLKOKULU’NDA TAMAMLAYARAK GAZİOSMANPAŞA ORTAOKULU VE ATATÜRK LİSESİNİ BİTRİDİ.1983 YILINDA KAZANDIĞI ERCİYES ÜNİVERSİTESİ TIP  FAKÜLTESİNDEN 1990 YILINDA MEZUN OLDU.1990-1991 YILLARINDA BİNGÖL KARLIOVA İLÇESİ SAĞLIK GRUP BAŞKANI OLARAK GÖREV YAPTI. ANKARA İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜNDE İL MÜDÜR YARDIMCILIĞI SAĞLIK BAKANLIĞINDA DAİRE BAŞKANLIĞI GÖREVLERİNDE BULUNDU HALEN ANKARA YUNUS EMRE SAĞLIK OCAĞINDA GÖREV YAPMAKTA OLAN AHMET ÇÜRÜK EVLİ VE 2 ÇOÇUK BABASIDIR.


AYHAN ÇELEBİ

             01.01.1967  TARİHİNDE EYMİR'DE DOĞDU.  İLKOKULU EYMİR’DE ORTAOKUL VE LİSEYİ DEVLET PARASIZ YATILI OLARAK YOZGAT’TA OKUDU. GAZİ ÜNİVERSİTESİ İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ EKONOMETRİ BÖLÜMÜNDEN MEZUN OLDU.MEMURİYET HAYATINA DEVLET İSTATİSTİK ENSTİTÜSÜNDE BAŞLADI. İSTATİSTİK ALANINDA YÜKSEK LİSANS YAPTI.BU KURUMUN SEKTÖR ARAŞTIRMALARI ŞUBESİNDE ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ GÖREVİNDE BULUNDU.HALEN TÜİK HATAY BÖLGE MÜDÜR YARDIMCISI OLARAK GÖREV YAPMAKTADIR

 


ALİ MERAL

1961 YILINDA EYMİR’DE DOĞDU İLKOKUL VE ORTAOKULU  EYMİR’DE BİTİRDİKTEN SONRA NİĞDE LİSESİNİ VE EDİRNE EĞİTİM FAKÜLTESİN’DEN MEZUN OLDU.SIRASIYLA DİYARBAKIR VE YOZGAT ÇEKEREK İLÇESİNDE GÖREV YAPTI.1990-1999 YILLARINDA EYMİR İLKOKULU ÖĞRETMENLİĞİ YAPTIKTAN SONRA MESLEĞİNİ AZERBEYCAN’DA SÜRDÜRDÜ HALEN SORGUN İLÇESİNDE ÖĞRETMEN OLARAK GÖREV YAPMAKTA OLAN ALİ MERAL EVLİ VE 3 ÇOCUK BABASIDIR.


ADEM ŞAHİN

       01.09.1963 YILINDA EYMİR’DE DOĞDU.İLKOKULU EYMİR’DE  OKUDUKTAN SONRA 1983 YILINDA YOZGAT İMAM HATİP LİSESİNİ, 1986 YILINDA ERZİNCAN EĞİTİM YÜKSEK OKULUNDAN MEZUN OLARAK KAHRAMAN MARAŞ MERKEZ KARADERE KÖYÜ İLKOKULUN’DA ÖĞRETMEN OLARAK GÖREVE BAŞLADI 1989 YILIN’DA EYMİR İLKOKULUNA TAYİN OLDU BU OKULDA ÖĞRETMENLİK,MÜDÜR YARDIMCILIĞ VE MÜDÜR VEKİLLİĞİ YAPTI. SORGUN İLÇESİN’DE BELLİ BİR SÜRE GÖREV YAPAN ADEM ŞAHİN HALEN KAYAKIŞLA KÖYÜ İLKÖĞRETİM OKULU MÜDÜRÜ OLARAK GÖREV YAPMAKTADIR.


ALPARSLAN TEKBAŞ

22.04.1979 YILINDA EYMİR’DE DOĞDU. İLKOKUL, ORTAOKUL ve LİSE TAHSİLİNİ EYMİR’DE TAMAMLADI. 1999 YILINDA ERCİYES ÜNİVERSİTESİ YOZGAT MYO İNŞAAT BÖLÜMÜNDEN, 2007 YILINDA  ANKARA ÜNİVERSİTESİ ZİRAAT FAKÜLTESİ TARIMSAL YAPILAR ve SULAMA BÖLÜMÜNDEN, ZİRAAT MÜHENDİSİ OLARAK MEZUN OLDU. ANKARA ÜNİVERSİTESİ FEN BİLİMLERİ ENSİTÜSÜNDE YÜKSEK LİSANSA DEVAM ETMEKTEDİR. HALEN ANKARA’DA ÖZEL BİR ŞİRKET BÜNYESİNDE MÜHENDİS OLARAK GÖREV YAPMAKTADIR.

 

 


BEKİR ŞENYURT

    17.10.1951 TARİHİNDE EYMİR’DE DOĞDU.İLKOKUL 1. SINIFI EYMİR İLKOKULUNDA OKUDUKTAN SONRA TAHSİL HAYATININ TAMAMINI ANKARA’DA TAMAMLADI.GAZİ ÜNİVERSİTESİ MALİYE VE EKONOMİ BÖLÜMÜNÜ BİTİRDİ.01.04.1975 TARİHİNDE ELEKTRİK İŞLERİ ETÜD İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜNDE GÖREVE BAŞLADI.HALEN SAĞLIK BAKANLIĞINDA BAŞ MÜFETTİŞ OLARAK GÖREV YAPMAKTADIR.


OP.DR. BÜLENT ÇELEBİ

    1974 YILINDA ANKARA'DA DOĞDU1980-1985 YILLARINDA ÇUKURCA İLKOKULUNU 1985-1992 YILLARINDA ANKARA ANADOLU LİSESİNİ BİTİRDİ.1992 YILINDA ANKARA TIP FAKÜLTESİNİ KAZANIP 1999 YILINDA MEZUN OLDU.2001-2006 YILLARI ARASINDA ANKARA HASTAHANESİ ÜROLOJİ KLİNİĞNDEN ÜROLOJİ UZMANLIĞINI ALDI.HALEN ERZİNCAN DEVLET HASTAHANESİNDE ÜROLOJİ UZMANI OLARAK GÖREV YAPMAKTA OLAN BÜLENT ÇELEBİ EVLİ VE 1 ÇOCUK BABASIDIR.

BEKİR ÇELEBİ

      1971 YILINDA EYMİR'DE  DOĞDU. İLKOKULU EYMİR'DE ORTAOKUL VE LİSEYİ YOZGAT'TA TAMAMLADI.ANKARA ÜNİVERSİTESİ EĞİTİM FAKÜLTESİ TARİH ÖĞRETMENLİĞİNİ BİTİREREK AYNI OKULDA MASTER YAPTI. HALEN ANKARA ELMADAĞ  ŞEHİT ŞENER GÜNDEMİ İLKÖĞRETİM OKULUNDA OKUL MÜDÜRÜ OLARAK GÖREV YAPTI. HALEN HASANOĞLAN FATİH  LİSESİ MÜDÜRÜ OLARAK GÖREV YAPMAKTA OLAN  BEKİR ÇELEBİ EVLİ VE 3 ÇOCUK BABASIDIR

BEYAZIT DUMAN

     1975 YILINDA EYMİR'DE DOĞDU İLKOKULU EYMİR'DE ORTAOKULU ÇANDIR BÜYÜKKIŞLA KASABASINDA LİSEYİ YOZGAT'TA TAMAMLADI.  SELÇUK ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ'NDEN MEZUN OLDU YOZGAT TEDAŞ'TA ÜÇ YIL ÇALIŞTI. HALEN YOZGAT'TA SERBEST MÜHENDİS OLARAK ÇALIŞMAKTA OLAN BEYAZIT DUMAN EVLİ VE 2 ÇOCUK BABASIDIR

CELAL KOCA

   1952 EYMİR DOĞUMLU OLAN CELAL KOCA İLKOKULU EYMİR'DE LİSEYİ YOZGAT TİCARET LİSESİNDE TAMAMLADI.ANKARA İKTİSADİ VE TİCARİ İLİMLER YÜKSEK OKULUNU  BİTİRDİ. SANAYİİ VE TİCARET BAKANLIĞINDAN ŞUBE MÜDÜRÜ OLARAK EMEKLİYE AYRILDI

CENGİZ DUMAN

   1973 YILINDA ANKARA'DA DOĞDU.YENİMAHALLE TEKNİK LİSE MEZUNUDUR.1995 YILINDA A.Ö.F BÜRO YÖNETİMİNİ BİTİRDİ HALEN KENDİSİNE AİT ŞİRKETTE ÇALIŞMAKTADIR

AV.ÇINAR SARI

     03.03.1968 YILINDA ANKARA'DA DOĞDU.İLKOKULU ANKARA'DA ORTAOKULU EYMİR'DE OKUDUKTAN SONRA ÇANKAYA LİSESİNİ BİTİRDİ.1997 YILINDA ANKARA ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİNDEN MEZUN OLDU. HALEN ANKARA BAROSUNDA SERBEST AVUKAT OLARAK GÖREV YAPMAKTADIR

DURAK ARIK

     1956 YILINDA EYMİR'DE DOĞDU.İLK ORTA TAHSİLİNİ EYMİR'DE LİSE ÖĞRENİMİNİ YOZGAT ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİNDE TAMAMLADI.GAZİ EĞİTİM ENSTİTÜSÜ MATEMATİK BÖLÜMÜNÜ BİTİRDİ. HALEN MAKİNA KİMYA ENDÜSTRİSİ KURUMU HURDA İŞLETMESİ MÜDÜRLÜĞÜNDE PAZRALAMA VE SATIŞ  MÜDÜRÜ OLARAK GÖREV YAPMAKTADIR.

AV.ERCAN DUMAN

      1958 YILINDA  EYMİR'DE DOĞAN ERCAN DUMAN  1974 YILINDA KIRIKKALE LİSESİNİ,1977 YILINDA KIRIKKALE MESLEK YÜKSEK OKULUNU,1982 YILINDA ANKARA HUKUK FAKÜLTESİNİ BİTİRDİ.2 YIL SÜMERBANK MERİNOS SANAYİİNDE ÇALIŞTI.1989-1994 YILLARINDA KIRIKKALE BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİDE YAPAN ERCAN DUMAN HALEN KIRIKKALE BAROSUNA KAYITLI  SERBEST AVUKAT OLARAK ÇALIŞMAKTADIR.

AV. ERDOĞAN ÇELEBİ

     10.09.1968  TARİHİNDE EYMİR'DE DOĞDU.İLK TAHSİLİNİ EYMİR'DE ORTAOKULU SORGUN'DA LİSE Yİ ANKARA İMAM HATİP LİSESİNDE BİTİRDİ. İSTANBUL HUKUK FAKÜLTESİNDEN MEZUN OLDU. HALEN ANKARA BAROSUNA KAYITLI SERBEST AVUKAT OLARAK ÇALIŞMAKTADIR.

ERDOĞAN SÖNMEZ

     1971 YILI EYMİR DOĞUMLU OLUP, İLK ORTA VE LİSE TAHSİLİNİ YOZGAT'TA TAMAMLADI.1989 YILINDA ODTÜ KİMYAN MÜHENDİSLİĞİ VE ANKARA POLİS AKADEMİSİNİ KAZANDI. TERCİHİNİ POLİS AKADEMİSİNDEN YANA KULLANARAK 1993 YILINDA MEZUN OLDU.ANKARA EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ  MALATYA POLİS OKULUNDA GÖREV YAPAN ERDOĞAN SÖNMEZ HALEN KAYSERİ POLİS OKULUNDA GÖREV YAPMAKTA OLUP EVLİ VE 2 ÇOCUK BABASIDIR.

HASAN ÖZDEMİR

      07.03.1961 YILINDA EYMİR'DE DOĞDU İLK VE ORTAOKULU EYMİR'DE LİSE TAHSİLİNİ TOKAT ÖĞRETMEN OKULUNDA TAMAMLADIKTAN SONRA  ERZURUM ÜNİVERSİTESİ COĞRAFYA BÖLÜMÜNÜ BİTİRDİ. GAZİ ÜNİVERSİTESİ'NDE MASTIR EĞİTİMİNİ TAMAMLADI. HALEN ANKARA KEÇİÖREN KALABA ANADOLU LİSESİ  MÜDÜRÜ OLARAK GÖREV YAPMAKTADIR.

HASAN ÇELEBİ

     13.01.1962 DOĞUMLU.EYMİR İLKOKULU VE ORTAOKULUNU BİTİRDİKTEN SONRA YOZGAT İMAM HATİP LİSESİNDEN MEZUN OLDU.ERCİYES ÜNİVERSİTESİ İLAHİYAT FAKÜLTESİ MEZUNUDUR. BALIKESİR SINDIRGI İMAM-HATİP LİSESİNDE GÖREVE BAŞLADI,SORGUN KARAVELİ İLKÖĞRETİM OKULU,ÇANKIRI ORTA İLÇESİ YILDIRIM BEYAZIT VE İMAM-HATİP OKULU,ANKARA GÖLBAŞI İMAM-HATİP OKULUN'DA GÖREV YAPTI.HALEN ANKARA GÖLBAŞI ANADOLU LİSESİNDE GÖREV YAPAN HASAN ÇELEBİ EVLİ VE 3 ÇOCUK BABASIDIR.

H.ÖMER ŞAHİN

    22.09.1966 YILINDA TOKAT ERBAA'DA DOĞDU.İLK ORTA VE LİSE ÖĞRENİMİNİ SİVAS TOKAT VE AMASYA'DA TAMAMLADI.TOKAT ZİRAAT FAKÜLTESİNİ BİTİRDİ.  2001 YILINDA FAO TARAFINDAN DÜZENLENEN "TARIMDA YENİDEN YAPILANMA VE KIRSAL KALKINMA POLİTİKALARI " KONULU EĞİTİM ÇALIŞMASI İÇİN İTALYA'YA GİTTİ.AYDINCIK İLÇE TARIM MÜDÜRÜ OLARAK GÖREV YAPTI.HALEN KASTAMONU İHSANGAZİ İLÇESİ İLÇE TARIM MÜDÜRÜ OLARAK GÖREV YAPMAKTADIR.

DR.HEDİYE MADAK

    1978 YILIN'DA İZMİR ÇEŞME İLÇESİNDE DOĞDU.İLKOKULU EYMİR İLKÖĞRETİM OKULUNDA BAŞLAYIP İZMİR CEVDET GÜÇLÜLÜLER İLKÖĞRETİM OKULUN'DA TAMAMLADI.İZMİR CUMHURİYET LİSESİNİ BİTİRDİKTEN SONRA  MANİSA CELAL BAYAR ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİNİ BİRİNCİLİKLE TAMAMLAYARAK DOKTOR ÜNVANINI ALDI.BİR SÜRE ZONGULDAK KARA ELMAS ÜNİVERSİTESİNDE  GÖREV YAPAN HEDİYE MADAK HALEN SİİRT DEVLET HASTHANESİNDE GÖREV YAPMAKTADIR.

İHSAN KATRANCI

     10.12.1973 YILINDA EYMİR'DE DOĞDU.İLK ORTA VE LİSE TAHSİLİNİ YOZGAT'TA TAMAMLADI 1994 YILINDA GAZİ ÜNİVERSİTESİ  TEKNİK EĞİTİM FAKÜLTESİ ELEKTRİK BÖLÜMÜNÜ BİTİRDİ.ORDU ANADOLU TEKNİK VE ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİNDE GÖREVE BAŞLADI 2002 YILINDA YOZGAT ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİNE TAYIN OLDU. HALEN YOZGAT ÇIRAKLIK EĞİTİM  MERKEZİNDE MÜDÜR YARDIMCISI OLARAK GÖREV YAPMAKTADIR.

İSMAİL DUMAN

     1956 YILINDA EYMİR'DE DOĞDU İLK VE ORTAOKULU EYMİR'DE  TAMAMLADIKTAN SONRA  YOZGAT TİCARET LİSESİNİ BİTİRDİ. 1979 YILINDA SANAYİİ VE TEKNOLOJİ BAKANLIĞINDA    MEMUR OLARAK GÖREVE BAŞLADI.1990 YILINDA HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ  ANKARA MESLEK YÜKSEK OKULU, 2002 YILINDA ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İŞLETME FAKÜLTESİNDEN MEZUN OLDU. HALEN KIRŞEHİR SANAYİİ VE TİCARET  İL MÜDÜRLÜĞÜNDE ŞUBE MÜDÜRÜ OLARAK GÖREV YAPAN İSMAİL DUMAN EVLİ VE 1 ÇOCUK BABASIDIR.

KENAN KODAL

      01.04.1955 YILINDA EYMİR'DE DOĞDU.İLKOKUL TAHSİLİNİ EYMİR'DE ORTA VE LİSE TAHSİLİNİ ANKARA'DA TAMAMLADI.HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ FİZİK MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜNÜ BİTİRDİ.HALEN ESKİŞEHİR'DE BULUNAN TÜRKİYE LOKOMOTİF VE MOTOR SANAYİİ A.Ş. DE SATIŞ MÜDÜRÜ OLARAK GÖREV YAPMAKTA OLUP EVLİ VE 2 ÇOCUK BABASIDIR

MUZAFFER ATLAR

      01.05.1965 YILINDA EYMİR DOĞUMLU OLUP TAHSİL HAYATININ TAMAMINI ANKARA'DA TAMAMLADI.HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ MALİYE BÖLÜMÜ MEZUNUDUR. HALEN TCDD TEFTİŞ KURULUNDA KONTROLÖR OLARAK GÖREV YAPMAKTA OLAN MUZAFFER ATLAR EVLİ VE 2 ÇOCUK BABASIDIR.

MEVLÜT YAYLA

     EYMİR DOĞUMLU OLUP, İLK ORTA VE LİSE TAHSİLİNİ YOZGAT'TA TAMAMLADI. ODTÜ PETROL MÜHENDİSLİĞİNİ BİTİRDİ. HALEN ABD DE ÖZEL BİR ŞİRKETTE ÇALIŞMAKTADIR.

MEHMET DUMAN

     1960 YILINDA EYMİR'DE DOĞDU. KONYA MEVLANA ORTAOKULUNU AKŞEHİR ÖĞRETMEN LİSESİNİ OKURKEN BU OKULDAN AYRILDI VE SORGUN LİSESİNİ BİTİRDİ.DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ GÜZEL SANATLAR FAHÜLTESİ SİNEMA-TELEVİZYON-FOTOĞRAFÇILIK BÖLÜMÜNÜ BİTİRDİ.10 YIL SÜREYLE ANKARA'DA ÇEŞİTLİ İŞLERDE ÇALIŞTI 1997 YILINDA ADIYAMAN KAHTA İLÇESİNE  ÖĞRETMEN OLARAK TAYİN OLDU DAHA SONRA ANKARA İLİNE TAYİN YAPTIRDI.2001 YILINDA EYMİR İLKÖĞRETİM OKULUNA TAYİN EDİLDİ. BURADA ÖĞRETMEN VE İDARECELİK YAPTI HALEN EYMİR İLKÖĞRETİM OKULUNDA GÖREV YAPMAKTADIR.

METİN ÖZTÜRK

   01.01.1970 YILINDA EYMİR'DE DOĞDU.İLK VE ORTA ÖĞRENİMİNİ BURADA TAMAMLADI.ÇANKAYA LİSESİNİ BİTİRDİ.KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK VE MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİNDEN HARİTA VE KADASTRO MÜHENDİSİ OLARAK MEZUN OLDU.SORGUN BELEDİYE BAŞKANLIĞINDA  MÜHENDİS OLARAK GÖREV YATI.HALEN AKDAĞMADENİ İLÇESİ KADASTRO MÜDÜRLÜĞÜNDE GÖREV YAPMAKTA OLAN METİN ÖZTÜRK EVLİ 2 ÇOCUK BABASIDIR.
 

NEVZAT SÖNMEZ

     1970 YILINDA EYMİR'DE DOĞDU.İLK ORTA VE LİSE TAHSİLİNİ YOZGAT'TA TAMAMLADI.ANKARA ÜNİVERSİTESİ SİYASAL BİLGİLER FAKÜLTESİNDEN MEZUN OLDU.ANKARA POLİS AKADEMİSİNİ BİTİRDİ.1992-1997 YILLARINDA ANKARA POLİS KOLEJİNDE  DAHA SONRA ELAZIĞ ZÜLFÜ AĞAR POLİS OKULUNDA GÖREV YAPAN NEVZAT HALEN KAYSERİ POLİS OKULUNDA GÖREV YAPMAKTA OLUP,EVLİ VE 2 ÇOCUK BABASIDIR.
       

DR.NİHAT MADAK

      1980 YILINDA İZMİR ÇEŞME İLÇESİNDE DOĞDU.İLKOKULA EYMİR'DE BAŞLAYIP İLK ORTA VE LİSE TAHSİLİNİ İZMİR'DE TAMAMLADI. BURSA ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ  TIP FAKÜLTESİNİ BİTİRDİ. HALEN CELAL BAYAR ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ KARDİYOLOJİ ANA BİLİM DALI BÜNYESİNDE GÖREV YAPTI.HALEN MALATYA DEVLET HASTAHANESİNDE KARDİYOLOJİ UZMANI OLARAK GÖREV YAPTIKTAN SONRA MANİSA DEVLET HASTHANESİNE  TAYİN EDİLDİ. HALEN MANİSADA GÖREV YAPMAKTADIR.

OĞUZ ÇELEBİ

   10.08.1967 YILINDA EYMİR'DE DOĞDU. İLK VE ORTA OKULU EYMİR'DE LİSE TAHSİLİNİ ANKARA'DA TAMALAYAN OĞUZ ÇELEBİ A.Ö.F KAMU YÖNETİMİ MEZUNU OLUP EYMİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI HESAP İŞLERİ MÜDÜRÜ OLARAK GÖREV YAPTI. BİR SÜRE SAĞLIK BAKANLIĞINDA ÇALIŞTI  HALEN ANKARA KEÇÖREN EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİNDE MÜDÜR YARDIMCISI OLARAK GÖREV YAPMAKTA OLUP, EVLİ VE 2 ÇOCUK BABASIDIR

POLAT MAVUŞ

   1973 YILINDA ANKARA'DA DOĞDU. İLK ORTA TAHSİLİNİ ÇANKAYA ÇUKURCA'DA TAMAMLADI.1987-1991 YILINDA KULELİ ASKERİ LİSESİNİ ,1991-1995 ÖĞRETİM YILINDA KARA HARP OKULUNU BİTİREREK TEĞMEN RÜTBESİ İLE ORDUYA KATILDI. 1996-1997 İZMİR FOÇA JANDARMA OKULUNDA ÖĞRETMENLİK YAPTI,1997  ELAZIĞ JANDARMA TABURU EMRİNDE,2001 YILINDA İMRALI ADASI GÜVENLİK KOMUTANLIĞI EMRİNDE  VE BURSA ORHANGAZİ BÖLÜK KOMUTANI OLARAK GÖREV YAPTI,HALEN KURMAY BİNBAŞI OLARAK  ANKARA'DA  GÖREV YAPMAKTADIR.

PEHLÜL KATRANCI

    1971 YILINDA EYMİR'DE DOĞDU İLKOKULU EYMİR,ORTAOKUL VE LİSEYİ  YOZGAT'TA BİTİRDİ.ANKARA ÜNİVERSİTESİ EĞİTİM BİLİMLERİ FAKÜLTESİ EĞİTİM PROĞRAMLARI ORTAÖĞRETİMİ BÖLÜMÜNDE TAMAMLADI. HALEN GÖLBAŞI İMAM- HATİP LİSESİ'NDE GÖREV YAPMAKTADIR.

RAMAZAN ALPEREN

    1961 EYMİR DOĞUMLU OLUP,İLKOKULU EYMİR ORTAOKULU SORGUN LİSEYİ YOZGAT İMAM HATİP LİSESİNDE TAMAMLADI.A.Ö.F. KAMU YÖNETİMİ MEZUNU OLUP HALEN ANKARA GAZİ  DEVLET HASTAHANESİNDE(ESKİ DEVLET DEMİRYOLLARI HASTAHANESİ) GÖREV YAPMAKTADIR.

RIZA KANDEMİR

  05.04.1977 YILINDA EYMİR'DE DOĞDU İLK ORTA VE LİSEYİ EYMİR'DE OKUDU.YOZGAT MİMARLIK VE MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ JEOLOJİ MÜHENDİSLİĞİNİ BİTİRDİ. HALEN ANKARA'DA SERBEST MÜHENDİS OLARAK ÇALIŞMAKTADIR

RECEP ACUN

     1959 YILINDA EYMİR'DE DOĞDU.TAHSİL HAYATINI ANKARA'DA TAMAMLADI GAZİ ÜNİVERSİTESİ TEKNİK EĞİTİM FAKÜLTESİ MEZUNU OLAN RECEP ACUN SANAYİİ VE TİCARET BAKANLIĞINDA ŞUBE MÜDÜRÜ OLARAK GÖREV YAPMAKTADIR

VEDAT BAŞER

        VEDAT BAŞER 1964 YILIN'DA ANKARA'DA DOĞDU.İLK VE ORTA ÖĞRENİMİNİ ANKARA'DA TAMAMLADI.SIRASIYLA 1983 YILINDA KULELİ ASKERİ LİSESİNİ,1987 YILINDA KARA HARP OKULUNU BİTİREREK TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİNE PİYADE TEĞMEN RÜTBESİYLE KATILDI.

.1988-2001 YILLARI ARASINDA KARA KUVVETLERİ BÜNYESİNDEKİ BİR ÇOK BİRLİKTE TAKIM VE BÖLÜK KOMUTANI OLARAK,2001-204 YILLARINDA KIBRIS TÜRK BARIŞ KUVVETLERİNDE MEKANİZE PİYADE TABURU HAREKAT VE EĞİTİM SUBAYI VE TABUR KOMUTAN VEKİLLİĞİ GÖREVLERİNDE BULUNDU.2004-2007 YILLARINDA DENİZLİ ASKERİ GAZİNO MÜDÜRLÜĞÜ YAPTI.2004 YILINDA BAYBURT İLİNE LOJİSTİK DESTEK KOMUTANI OLARAK ATANAN VEDAT BAŞER BU GÖREVİNİ GEÇİCİ OLARAK  ŞIRNAK İLİNDE DEVAM ETTİRMİŞ, HALEN ANKARA'DA GÖREV YAPMAKTA  OLUP,EVLİ VE 1 ÇOCUK BABASIDIR.

CELAL KATIRANCI

    01.01.1967 TARİHİN'DE EYMİR'DE DOĞDU. ANKARA BALGAT ÖMER SEYFETTİN LİSESİNDEN 1985 YILINDA MEZUN OLDU.1990 YILINDA ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İŞLETME FAKÜLTESİNİ BİTİRDİ. 1988-2004 YILLARINDA TÜİK TE ÇALIŞTI. HALEN SOSYAL GÜVENLİK KURUMU BAŞKANLIĞINDA ŞUBE MÜDÜRÜ OLARAK GÖREV YAPMAKTADIR.

RÜŞTÜ EĞLENCE

        01.01.1960 EYMİR DOĞUMLU OLUP, İLK ORTA VE LİSE TAHSİLİNİ ANKARA'DA TAMAMLADI.1981 YILIN'DA ANKARA YÜKSEK TEKNİK ÖĞRETMEN OKULU METAL İŞLERİ BÖLÜMÜNÜ BİTİRDİ.SIRASIYLA İSTANBUL HAYDARPAŞA ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ,KIRIKKALE ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ VE  ANKARA ULUS MESLEK LİSESİNDE GÖREV YAPTI.ANKARA DİKMEN ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİNDE İDARECİLİK,METAL İŞLERİ BÖLÜM ŞEFLİĞİ YAPAN RÜŞTÜ EĞLENCE HALEN AYNI OKULDA ÖĞRETMEN OLARAK GÖREV YAPMAKTA OLUP,EVLİ VE 2 ÇOCUK BABASIDIR.

YASİN ŞENYURT

 

                         16.04.1984  TARİHİN’DE ANKARA’DA DOĞDU. 2004 YILINDA SAMSUN 19 MAYIS POLİS MESLEK YÜKSEK OKULUNU BİTİRİP, ANKARA EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ EMRİNDE GÖREVE BAŞLADI.2007 YILINDA ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İŞLETME BÖLÜMÜNÜ BİTİRDİ. 2007 YILINDAN İTİBAREN UFUK ÜNİVERSİTESİ ULUSLARASI İLİŞKİLER BÖLÜMÜNDE MASTER YAPMAKTADIR.10.02.2009 TARİHİNDEN İTİBAREN KREDİ YURTLAR KURUMUNDA GENEL MÜDÜR ÖZEL DANIŞMANI OLARAK GÖREV YAPMAKTA OLAN YASİN ŞENYURT İYİ DERECEDE İNGİLİZCE VE RUSCA BİLMEKTEDİR.


AHMET KATRANCI

1975 YILINDA EYMİR’DE DOĞDU. İLKOKULU EYMİR’DE ORTAOKUL VE LİSEYİ YOZGAT’TA TAMAMLADI.AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ UŞAK EĞİTİM FAKÜLTESİ TARİH ÖĞRETMENLİĞİNİ BİTİRDİ.2000 YILINDA SORGUN EMİRLER KÖYÜNDE ÖĞRETMENLİĞE BAŞLADI.2003 YILINDAN İTİBAREN  EYMİR İLKÖĞRETİM OKULU ÖĞRTEMENİ OLARAK GÖREV YAPMAKTA OLAN AHMET KATRANCI EVLİ VE 2 ÇOCUK BABASIDIR

HAKAN DUMAN

1980 YILINDA EYMİR’DE DOĞDU. İLK, ORTA VE LİSE TAHSİLİNİ EYMİR’DE TAMAMLADIKTAN SONRA ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ ERZİNCAN EĞİTİM FAKÜLTESİ SINIF ÖĞRETMENLİĞİNİ BİTİRDİ.2000 YILINDA SİNOP DURAĞAN’DA GÖREVE BAŞLADI.2004 YILINDAN İTİBAREN EYMİR İLKÖĞRETİM OKULUNDA GÖREV YAPMAKTA OLAN HAKAN DUMAN EVLİ VE BİR ÇOCUK BABASIDIR.


YASİN DUMAN

        23.04.1979 TARİHİNDE EYMİR’DE DOĞDU.İLK ORTA VE LİSE TAHSİLİNİ EYMİR’DE TAMAMLADI.2003 YILINDA AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ SINIF ÖĞRETMELİĞİ BÖLÜMÜNDEN MEZUN OLDU.2004 YILINDAN BERİ EYMİR İKÖĞRETİM OKULUNDA GÖREV YAPMAKTADIR.


ÖMER YURDAKUL(YARIM)

     1932 YILINDA EYMİR'DE DOĞDU. BABASI RIZA EFENDİ ANNESİNİN ADI EMİNE HANIMDIR. İLKOKUL 1-2 . SINIFLARI DEDİK KÖYÜN'DE (ESENLİ KASABASINDA) 3,4,5 NCİ SINIFLARI GEDİKHASANLI KÖYÜNDE TAMAMLADIKTAN SONRA 1954 YILIN'DA KAYSERİ PAZARÖREN KÖY ENSİTİTÜSÜNÜ BİTİRDİ. ÇANAKKALE İLİ BİĞA İLÇESİ HARMANLI (FİLİK) KÖYÜNDE GÖREVE BAŞLADI. 14 YIL BİĞA İLÇESİ'NE BAĞLI KÖYLERDE 15 YIL İSE BİĞA MERKEZ DUMLUPINAR OKULUNDA TAMAMLADI.1982 YILINDA EMEKLİ OLAN ÖMER YURDAKUL (YARIM) 2 ÇOCUK BABASI OLUP, HALEN ÇANAKKALE İLİ GELİBOLU İLÇESİNDE YAŞAMAKTADIR.


SABRİ KÖR

     1973 YILIN'DA SORGUN'DA DOĞDU. İLK VE ORTA ÖĞRENİMİNİ SORGUN'DA TAMAMLADI.KIRIKKALE ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİNİ BİTİRDİ.GAZİ ÜNV. TEKNİK EĞİTİM FAKÜLTESİ MAKİNA BÖLÜMÜNÜ BİTİRDİ.1998-2006 YILLARINDA EYMİR İLKÖĞRETİM OKULUNDA SINIF ÖĞRETMENLİĞİ YAPTI.HALEN SORGUN İLÇESİNDE MESLEĞİNE DEVAM EDEN SABRİ KÖR EVLİ VE 2 ÇOCUK BABASIDIR.

RAMAZAN KÖR

    1981 YILINDA SORGUN'DA DOĞDU İLK,ORTA VE LİSE EĞİTİMİNİ KIRIKKALE'DE TAMAMLADI.DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ TEKNİK EĞİTİM FAKÜLTESİ MAKİNA ÖĞRETMENLİĞİ BÖLÜMÜNÜ BİTİRDİ.GAZİ ÜNİVERSİTESİ'NDE YÜKSEK LİSANS ÖĞRENİMİNE DEVAM ETMEKTEDİR. 2005-2008 YILLARINDA ANKARA'DA 2008 YILINDAN İTİBAREN TOKAT'TA EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ EMRİNDE GÖREV YAPMAKTA OLAN RAMAZAN KÖR EVLİ VE 1 ÇOCUK BABASIDIR.


ABİDE SARI (SÖNMEZ)

    04.01.1961 YILINDA EYMİR'DE DOĞDU.İLKOKULU ANKARA BAHÇELİEVLER ALPARSLAN OKULUNDA ORTAOKUL VE LİSEYİ ANKARA DENEME LİSESİNDE TAMAMLADI.A.Ö. FAKÜLTESİ SOSYAL BİLİMLER MEZUNU OLAN ABİDE SARI (SÖNMEZ) HALEN EUAŞ GENEL MÜDÜRLÜĞÜNDE (ESKİ TÜRKİYE ELEKTRİK KURUMU GENEL MÜDÜRLÜĞÜNDE) UZMAN OLARAK ÇALIŞMAKTA OLUP,EVLİ VE 2 ÇOCUK ANNESİDİR.

MUHAMMED ÇELEBİ

  

       1979 doğumlu olup,   Babası İbrahim Çelebi’nin  kamu görevlisi olması nedeniyle İlkokula Sorgun İlçesi Salur Köyünde başlayıp, Kırıkkale'de tamamladı. Orta öğrenimini Ankara ve Kırıkkale'de tamamladı. 2001 yılında Harran Üniversitesi Çevre Mühendisliğinden mezun oldu. Ulaştırma Bakanlığı'nda başladığı görevinden 2005 yılında ayrılarak Türkiye Petrolleri A.O. bünyesinde çalışmaya başladı. Halen Türkiye Petrolleri A.O. Adıyaman Bölge Müdürlüğünde Çevre Koruma Şefi olarak görevine devam eden Muhammet Mustafa ÇELEBİ evli ve bir çocuk babasıdır.
 

 


MUSTAFA SARI

    1959 YILINDA EYMİR’DE DOĞDU  İLKOKUL’U  EYMİR’DE  BİTİRDİKTEN   SONRA ANKARA YA  GÖÇ  EDEREK  SIRASI  İLE  BAHÇELİEVLER  ORTAOKULU, ULUS TEKNİK  LİSESİ  VE   GAZİ ÜNÜVERSİTESİ TEKNİK  EĞİTİM  FAKÜLTESİNİN MAKİNE  BÖLÜMÜNDEN 1979 YILINDA MEZUN  OLDUKTAN  SONRA  TEKİRDAĞ ÇORLU  ENDÜSTRİ  MESLEK  LİSESİ  ATELYE  ÖĞRETMENİ  OLARAK  İLK GÖREVİNE  BAŞLADI.  4 YIL ÖĞRETMENLİK YAPTIKTAN SONRA KISA DÖNEM ASKERLİK GÖREVİNİ  MÜTAKİP  İSTİFA  EDEREK   HEMA  ENDÜSTRİ  A.Ş’ DE TALAŞLI  İMALAT  SOROMLUSU  VE   KALİTE  GÜVENCE  SORUMLUSU OLARAK 10 YILGÖREV YAPTI.  DAHA SONRA  ALDIĞI TEKLİF ÜZERİNE ÇANAKKALE SERAMİK FABRİKALARI A.Ş’ DE MAKİNAE VE MEKANİK İŞLER  MÜDÜRÜ  OLARAK 10 YIL GÖREV YAPTI. BİLAHARE   İZMİR / TORBALI’DA TAMSA SERAMİK A.Ş ‘NİN KURUCU TEKNİK MÜDÜRLÜĞÜNÜ YAPTIKTAN SONRA TEKİRDAĞ / SARAY ‘DA İZOLASYON VE ISI YALITIMMALZEMELERİ ÜRETEN  BERKOSAN A.Ş ‘NİN  KURUCU FABRİKA MÜDÜRLÜĞÜNÜ YAPTI. AYNI FABRİKADA        4 YIL FABRİKA MD. OLARAK ÇALIŞTIKTAN SONRA İSTİFA ETTİ.   HALEN  ÖZEL  BİR  MÜHENSLİK  FİRMASINDA  KOORDİNATÖR  OLARAK ÇALIŞMAKTA  OLUP  ÇORLU’DA  İKAMET  ETMEKTEDİR


OSMAN BAŞER

      1966 YILINDA EYMİRDE DOĞDU. İLK VE ORTAOKULU  EYMİRDE LİSE ÖĞRENİMİNİ KIRIKKALE’DE TAMAMLADIKTAN SONRA ORDUDONATIM OKULUNDAN (BALIKESİR) 30 AÐUSTOS  1983 YILINDA ASTSB.OLARAK MEZUN OLUP SIRASIYLA ERZİNCAN-SARIKAMIŞ KIRKLARELİ-KIBRIS-VAN ANKARA VE ÞIRNAK DA  23 YIL SÜREYLE K.K.K.LIĞININ ÇEŞİTLİ BİRLİK KARARGAH  VE KURUMLARINDA GÖREV YAPTI. K.K.K.LIÐINDA SİLAHLARLA İLGİLİ  HALEN KULLANILAN VE UYGULANAN  KENDİSİNE AİT  BİRÇOK  BULUÞ VE PROJE DE GÖREV ALDI.2006 YILINDA KENDİ İSTEĞİ İLE EMEKLİYE AYRILDI. A.Ü. KAMU YÖNETİMİ MEZUNU OLAN OSMAN BAŞER HALEN ANKARA’DA ÖZEL SEKTÖRDE ÇALIŞMAKTA OLUP EVLİ VE 3 ÇOCUK BABASIDIR.


RÜŞTÜ ÇELEBİ

1966 yılında Eymir’de dogdu. İlk ve orta öğretimini Eymir’de tamamladı. 1984 yılında Ankara Merkez İmam Hatip Lisesinden mezun oldu ve aynı yıl Diyarbakır Kulp İçesi Alaca Köyü Cami İmam Hatibi olarak göreve başladı. 1990 yılında Diyanet İşleri Başkanlığı Personel Dairesi Başkanlığı Sicil Şubesi Müdürlüğüne memur olarak naklen atandı. 1993 yılında AÖF Sosyal Bilimler bölümünü, 2003 yılında ise AÖF İşletme Fakültesini bitirdi.

         Halen Diyanet İşleri Başkanlığı Hukuk Müşavirliği Şefi olarak görev yapmaktadır.


MEHMET KATRANCI

     1978 yılında Ankara’da doğdu. İlk ve orta öğrenimini Ankara’da tamamladı. 2001 yılında Kırıkkale Üniversitesi Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği bölümünden mezun oldu. 2 yıl Yozgat ili Akdağmadeni ilçesinin Yeniyapan, Dayılı ve Sağıroğlu köylerinde ve 2 yıl Kırıkkale ilinde sınıf öğretmenliği görevlerinde bulundu. 2005 yılında Kırıkkale Üniversitesi Eğitim Fakültesine araştırma görevlisi  olarak atandı. 2009 yılında doktora öğrenimini tamamlamak üzere Hacettepe Üniversitesi İlköğretim Bölümü Sınıf Öğretmenliği Ana Bilim Dalına araştırma görevlisi olarak atandı. Halen bu görevini sürdüren Mehmet KATRANCI evli ve iki çocuk babasıdır.


SİNAN YANIK

   
      1985 YILINDA EYMİR'DE DOĞDU.İLK VE ORTA ÖĞRENİMİNİ EYMİR'DE LİSE ÖĞRENİMİNİ SORGUN ANADOLU LİSESİNDE TAMAMLADI.İSTANBUL CERRAHPAŞA TIP FAKÜLTESİNİ 2009 YILINDA BİTİRDİ. AYNI YIL UZMANLIK SINAVINI KAZANARAK ANKARA EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTHANESİNDE DAHİLİYE  BÖLÜMÜNDE  GÖREVE  BAŞLADI. HALEN BU HASTHANEDE GÖREVE  DEVAM ETMEKTEDİR.

ADEM DUMAN

      10.02.1983 tarihinde Eymir’de doğdu. İlk ve Orta okulu Eymir’de tamamladı. Lise öğrenimini Yozgat Erdoğan Akdağ Anadolu Öğretmen Lisesinde tamamladı. İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesini 2005 yılında bitirdi. Çalışma hayatına Nisan 2006’da T.C Ziraat Bankası’nda başladı. Daha sonra  Uzman Yardımcısı olarak 2008 yılında Vakıfbank’a geçti.  Eylül 2009 dan itibaren de Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu’nda uzman olarak çalışmaktadır. İyi derecede İngilizce bilmektedir. Evli olup Ankara’da ikamet etmektedir.


MUSA BALTA

05.07.1987 yılında Ankara'da doğdu.İlköğretimi,liseyi Ankara Yenimahalle'de okudu.Üniversiteyi Aksaray Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Makina Mühendisliği Bölümünde okudu.Üniversiteden 2011 yılında mezun oldu.2012 nisan ayında askere gittim.Askerliğimi Edirne'de(54.Mknz.P.Tug.K'lığı) kısa dönem olarak yaptı.Ankara'da özel bir şirkette Makina Mühendisi olarak çalışmaktadır

ZEKİYE SERAP CODA

1975 YILINDA KIRIKKALE'DE DOĞDU.İLK ORTA VE LİSE TAHSİLİNİ KIRIKKALE'DE TAMAMLADI.ERCİYES ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜNDEN MEZUN OLDU. 2 ÇOCUK ANNESİ OLAN ZEKİYE SERAP CODA HALEN İSTANBUL'DA İKAMET ETMEKTEDİR.

DUDU CODA (SEVGİ)

1969 YILINDA EYMİR'DE DOĞDU.İLK,ORTA VE LİSE TAHSİLİNİ KIRIKKALE'DE TAMAMLADI.1991 YILINDA GAZİ ÜNİVERSİTESİ EĞİTİM FAKÜLTESİNİ BİTİREREK BEYPAZARI İMAM HATİP LİSESİNDE GÖREVE BAŞLADI.1994-1996 YILLARINDA MAMAK İMAM HATİP LİSESİNDE GÖREV YAPTI. HALEN KIRIKKALE ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ'NDE GÖREV YAPAN DUDU CODA EVLİ VE 2 ÇOCUK ANNESİDİR.

RAZİYE CODA (TEKCAN)

1971 YILINDA KIRIKKALE'DE DOĞDU.İLK,ORTA VE LİSE TAHSİLİNİ KIRIKKALEDE TAMAMLADI.KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİ GÜZEL SANATLAR BÖLÜMÜNÜ BİTİRDİ. HALEN KIRIKKALE HALK EĞİTİM MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ'NDE GÜZEL SANATLAR ÖĞRETMENİ OLARAK GÖREV YAPMAKTA OLAN RAZİYE CODA EVLİ VE 2 ÇOCUK ANNESİDİR.

MUSTAFA CODA

1979 YILINDA KIRIKKALE DE DOĞDU. İLK ORTA VE LİSE ÖĞRENİMİNİ KIRIKKALE'DE TAMAMLADI. ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK VE MİMARLIK FAKÜLTESİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜNÜ BİTİRDİ.TELEKOM GENEL MÜDÜRLÜĞÜNDE GÖREVE BAŞLADI.HALEN DIŞ TİCARET MÜSTEŞARLIĞINDA (EKONOMİ BAKANLIĞINDA) ÇALIŞMAKTA OLUP EVLİDİR.

İsmail ARSLAN 2009© Her Hakkı Saklıdır.